כללי

הודעת פרטיות זו חלה על מידע אישי שעובד על ידי W PROJECT MANAGEMENT AND MARKETING LTD ו/או מי מטעמה (להלן: "W"), כפי שנאסף מאתרינו (כל אחד מהם "אתר"), יישום סלולרי ("האפליקציה"), שירותי אירועים מוחשיים ו/או וירטואליים, נכסים ומבצעים קשורים, מקוונים או לא מקוונים (ביחד, "השירותים").

מידע אישי שאנו אוספים

כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו, אנו עשויים לאסוף בין היתר את קטגוריות המידע הבאות:

כל מידע שאתה מספק לנו לרבות פרטי קשר הכוללים את שמך, כתובת מגורים ו/או כתובת העסק, כתובת הדוא"ל שלך, מספר הטלפון, מידע הנוגע לאימות זהותך כולל תמונה ו/או תעודת זהות (או תעודה נוספת ו/או אחרת) שהונפקה על ידי הממשלה ותאריך הלידה שלך, מידע מקצועי כולל שם החברה, התואר, התפקיד, הצוות ומידע קשור אחר, מידע העדפות כולל הגבלות תזונתיות או מידע אחר ששיתפת איתנו, פרטי תשלום הכוללים את פרטי כרטיס התשלום שלך או מידע פיננסי אחר הדרוש כדי להקל על העסקה/אות שאתה מבקש לבצע.

כניסה ושימוש ברשת ה- Wi-Fi 

אם אתה משתמש באחת מרשתות ה- Wi-Fi באחד מהנכסים של W, אנו נאסוף ממך מידע אישי בכדי להתחבר לרשת, כולל שמך וכתובת הדוא"ל שלך. אנו עשויים לאסוף מידע אודות השימוש שלך ב- Wi-Fi, כגון דפי האינטרנט שאתה מבקר בהם, כתובת ה- MAC/PC או ה- IP שלך ומיקומך הנגזר בעת השימוש ב- Wi-Fi.

דוא"ל ומידע על לוח השנה

אם תבחר לשלב את לוח השנה שלך בדוא"ל עם תוכנת תזמון החדרים ו/או האירועים של W, אנו נאסוף מידע לגבי החדרים ו/או האירועים שאתה מזמין ו/או משתתף בהם.

תקשורת איתנו 

אנו עשויים לאסוף ממך מידע אישי כגון כתובת דוא"ל, מספר טלפון ו/או כתובת דואר כאשר אתה מבקש מידע על השירותים שלנו, נרשם לניוזלטר שלנו, מבקש תמיכה של לקוחות או טכניים, או מתקשר איתנו בדרך אחרת.

שירות לקוחות ותמיכה

אם אתה מתקשר עם שירות הלקוחות והתמיכה ו/או כל נציג אחר של W, אנו עשויים לאסוף את המידע שאתה מספק לנציגינו. בנוסף, אנו עשויים להקליט שיחות טלפון בינך לבין נציגינו למטרות הכשרה ואבטחת איכות.

תכונות אינטראקטיביות

W עשויה להציע תכונות אינטראקטיביות כגון פונקציות הערות, שירותי צ'אט, כלי שיתוף פעולה, פורומים לביקורות ודפי מדיה חברתית. W ואנשים אחרים המשתמשים בשירותים שלנו עשויים לאסוף את המידע שאתה מגיש או להגיש לרשותך באמצעות תכונות אינטראקטיביות אלה. כל מידע המשותף בחלקים הציבוריים בערוצים אלה ייחשב כ"ציבורי" וייתכן שלא יהיה כפוף להגנות הפרטיות המוזכרות בזאת.

ועידות, תערוכות ואירועים אחרים 

אנו עשויים להשתתף בכנסים, תערוכות ואירועים אחרים שבהם אנו אוספים מידע אישי מאנשים אשר מתקשרים או מביעים עניין בכינוס ו / או בשירותים. אם תספק לנו מידע כלשהו באחד האירועים הללו, אנו נשתמש בו למטרות שלשמן הוא נאסף ו/או לשם פעילויות שיווק בקשר עם פעילות W.

סקרים

אנו עשויים ליצור איתך קשר להשתתפות בסקרים. אם תחליט להשתתף, ייתכן שתתבקש למסור מידע מסוים אשר עשוי לכלול מידע אישי.

יישומי עבודה 

אנו עשויים לפרסם פתיחות והזדמנויות בעבודה ו/או בשירותים. אם תשיב לאחד מהפרסומים הללו על ידי הגשת בקשתך, קורות החיים, המכתב המקדים שלך או מידע אחר אלינו, אנו נאסוף ונעבד את המידע שאתה מספק כדי להעריך את התאמתך, יכולתך, כישוריך וכישוריך לעבודה עם W.

הרשמה להגרלות או תחרויות

אנו עשויים להפעיל הגרלות ותחרויות. מידע ליצירת קשר עשוי לשמש כדי להגיע אליך אודות ההגרלות או התחרות ולצורכי קידום מכירות, שיווק ועסקים אחרים. 

מידע שאנו אוספים באמצעות השימוש שלך בשירותים

אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באופן אוטומטי כאשר אתה משתמש בשירותים. מידע זה עשוי לכלול את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) שלך, הגדרות משתמש, IMEI, כתובת MAC/PC, טכנולוגיות כולל מזהי עוגיות, פרסום במובייל ומזהים ייחודיים אחרים, ספק סלולרי, פרטים אודות הדפדפן, מערכת ההפעלה או ההתקן שלך, מידע על מיקום (כולל מיקום המבוסס על כתובת ה- IP שלך), ספק שירותי האינטרנט, דפים שאתה מבקר בעת השימוש בשירותים, ניתוחים ופרטים אודות פעילויותיך בעת השתתפות באחד האירועים הווירטואליים שלנו, ומידע אחר אודות אופן השימוש בשירותים. מידע שאנו אוספים עשוי להיות משויך לחשבונך ולמכשירים שבהם אתה משתמש.

עוגיות, משואות אינטרנט ופרסום מותאם אישית 

אנו, כמו גם צדדים שלישיים המספקים תוכן, פרסום או פונקציונליות אחרת בשירותים, עשויים להשתמש בעוגיות, תגי פיקסל, אחסון מקומי וטכנולוגיות אחרות ("טכנולוגיות") כדי לאסוף מידע באופן אוטומטי באמצעות השירותים. טכנולוגיות הן למעשה קבצי נתונים קטנים המוצבים במחשב, בטאבלט, בטלפון הנייד או בהתקנים אחרים המאפשרים לנו ולשותפינו להקליט פיסות מידע מסוימות בכל פעם שאתה מבקר או מתקשר עם השירותים.

עוגיות- קובצי Cookie הם קבצי טקסט קטנים המוצבים בדפדפני המכשירים של המבקרים כדי לאחסן את העדפותיהם. מרבית הדפדפנים מאפשרים לך לחסום ולמחוק קובצי Cookie. עם זאת, אם תעשה זאת, ייתכן שהשירותים לא יפעלו כראוי.

תגי פיקסל / משואות אינטרנט- תג פיקסל (המכונה גם משואת רשת) הוא פיסת קוד המוטמעת בשירותים ואוספת מידע על מעורבות המשתמשים. השימוש בפיקסל מאפשר לנו להקליט, למשל, שמשתמש ביקר בדף אינטרנט מסוים או לחץ על פרסומת מסוימת. אנו עשויים לכלול משואות אינטרנט בדואר אלקטרוני כדי להבין אם הודעות נפתחו, פעלו או הועברו.

ניתוח

אנו עשויים להשתמש ב- Google Analytics ובספקי שירותים אחרים כדי לאסוף מידע אודות התנהגות משתמשים ודמוגרפיה של משתמשים בשירותים. למידע נוסף על Google Analytics, בקר בכתובת www.google.com/policies/privacy/partners. תוכל לבטל את הסכמתך לעיבוד של Google שנוצר על ידי השימוש שלך בשירותים על ידי ביקור בכתובת http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

משואות BLE

אם היא מוגדרת כראוי, האפליקציה שלנו עשויה לכלול את היכולת לקרוא ולעבד "משואות" של Bluetooth (BLE). "משואות" הם מכשירים קטנים התומכים ב- Bluetooth אשר עשויים להיות ממוקמים בכל רחבי W בעלי מאפיינים הפולטים אות ייחודי שהאפליקציה שלנו יכולה לזהות ולעבד.

כאשר האפליקציה במכשיר הנייד שלך מזהה משואה של BLE, אנו נאסוף את המזהה הנייד שלך (למשל, IDFA או מזהה מודעה), את נתוני המיקום והמטא נתונים המשויכים לאות BLE המשואה (למשל, המיקום והזהה הידועים של משואת BLE זוהה, קואורדינטות הרוחב / אורך של האפליקציה, והתאריך והשעה שבה זוהתה משואת BLE), ומידע על המכשיר הנייד שלך, כגון סוג המכשיר, דגם גרסת מערכת ההפעלה, שפת המכשיר, הספק הנייד, שם המכשיר, תהליכי המכשיר, מצב סוללת המכשיר, מהירות ההתקן וכתובת ה- IP הנוכחית.

שים לב שכדי שהאפליקציה שלנו תזהה ותעבד משואות BLE, עליך: (i) האפליקציה פתוחה במכשיר הנייד שלך; (ii) Bluetooth מופעל במכשיר הנייד שלך; ו- (iii) שירותי מיקום מופעלים עבור האפליקציה.

כדי לבטל את הסכמתך לאוסף איתותי BLE המשואות שלנו באמצעות האפליקציה, השבת את יכולות ה- Bluetooth של המכשיר הנייד שלך ו / או שירותי מיקום עבור האפליקציה.

טלוויזיה במעגל סגור

בחלק מהנכסים של W מותקנת טלוויזיה במעגל סגור כדי להגן על בטיחותם של עובדים, חברים, אורחים ונכסים. בנוסף, אנו עשויים להשתמש גם בצילומי טלוויזיה במעגל סגור כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו, כולל כדי לנתח כיצד אנשים מנווטים ומשתמשים במרחבי התכנסות.

הקלטות באירועים וירטואליים 

אם אתה משתמש בשירותים שלנו כדי להשתתף באירוע וירטואלי, רוכש האירועים הווירטואליים עשוי להקליט קטעי אודיו ו / או וידאו מסוימים אשר עשויים לכלול את המידע האישי שלך.

מידע שאינו מזוהה ומצטבר 

בעת ביקור בנכסי W, אנו עשויים ליצור ו / או לאסוף מידע שאינו מזוהה ו / או מצטבר מהשימוש שלך בשירותים, כולל מידע על האופן שבו אנשים מנווטים ונמצאים בשימוש בנכסי W. לדוגמא, אנו עשויים להציב חיישנים בחדרים המודיעים לנו כאשר אדם נכנס לחדר או יצא ממנו. מידע שאינו מזוהה ו / או מצטבר אינו מידע אישי.

מידע ממקורות אחרים:

ארגוני צד ג'

אנו עשויים לקבל מידע אודותיך ממקורות אחרים, כולל באמצעות שירותי צד ג' וארגונים להשלמת מידע הניתן על ידך. לדוגמא, אם אתה ניגש לשירותים שלנו באמצעות יישום צד שלישי, כגון שירות רשת חברתית או שירות כניסה של צד שלישי, אנו עשויים לאסוף מידע אודותיך מאותו צד שלישי עשית בו שימוש באמצעות הגדרות הפרטיות שלך.

כנס לקוחות 

אנו עשויים לקבל מידע אישי מלקוחותינו בצורה של משתתף, מוזמן או רשימת עובדים. השימוש שלנו במידע זה עשוי להיות כפוף לחוזה נפרד עם הלקוחות שלנו, אך בדרך כלל הוא משמש בכדי להקל על הגישה שלך והנאה ממאפייני התכנסות ואירועים.

מידע על אימות 

ניהול או אבטחת המתחם (כולו או חלקו) בחלק מהנכסים של W עשויים לדרוש ממך למסור מידע אישי (כגון תמונה או תעודת זהות ו/או אחרת שהונפקה על ידי הממשלה ו/או תאריך לידתך) ועשויים להשתמש במידע או בעותק שלו כדי להפיק תג או זיהוי אחר לשימושך כדי לקבל גישה למתחם.במקרה בו מתחם W שוכן במבנה המנוהל ע"י צד ג' הדורש את אחד או יותר מפרטי הזיהוי הנ"ל, מובהר כי W אינו שולט או משתתף בדרך אחרת באיסוף מידע האימות על ידי הנהלת הבניין ו/או אבטחתו. אם עותק של מידע זה יועבר ל-W, אנו נשתמש בו בהתאם להודעת פרטיות זו.

כיצד אנו משתמשים במידע שלך

אנו מעבדים מידע אישי למגוון מטרות עסקיות, כולל: אספקת השירותים המוצעים על ידנו, על מנת לבצע את החוזה שלנו מולך, ניהול חשבונך והמידע הרלוונטי אליך, מתן אפשרות הרשמה לאירועים, מתן מענה על שאלות/הערות/בקשות אחרות, מתן גישה לאזורים/פונקציות/תכונות מסוימות של השירותים שלנו, לענות על בקשות לקבלת תמיכה בלקוח, מטרות מנהליות, מדידת עניין ומעורבות בשירותים שלנו, שיפור המוצרים והשירותים שלנו, פיתוח מוצרים ושירותים חדשים, בקרת איכות פנימית, אימות הזהות האישית, תקשורת איתך אודות חשבונך, פעילויות בשירותים ושינויים במדיניות, עיבוד פרטי כרטיס התשלום שלך ו/או אמצעי תשלום אחרים עבור מוצרים או שירותים שנרכשו, מניעת פעילויות שעלולות להיות אסורות או בלתי חוקיות, אכיפת תנאי השירות שלנו וציות לחובותינו על פי חוק.

שיווק המוצרים והשירותים שלנו 

אנו עשויים להשתמש במידע אישי כדי להתאים ולספק לך תוכן ופרסומות. אנו עשויים לספק לך חומרים אלה בהתאם לחוק החל. חלק מהדרכים שאנו משווקים אליך כוללות קמפיינים באימייל, SMS, פרסום קהלים מותאם אישית ו-"פרסום מבוסס עניין" או "פרסום מותאם אישית", כולל מעקב אחר מכשירים. אם יש לך שאלות בנוגע לשיטות השיווק שלנו או אם ברצונך לבטל את השימוש במידע האישי שלך למטרות שיווק, תוכל ליצור איתנו קשר בכל עת כמפורט להלן. {יקיר, חושב שנכון להכניס פה את כתובת המייל של המזכירות או לייצר כתובת ייעודית לביטולים}

שימוש במידע מזוהה ומצטבר 

אנו עשויים להשתמש במידע אישי ובמידע אחר אודותיך ליצירת מידע שאינו מזוהה ו/או מצטבר, כגון מגמות, דוחות או סטטיסטיקה בלתי מזוהים ו/או מצטברים. מידע שאינו מזוהה ו / או מצטבר אינו מידע אישי.

טכנולוגיות 

השימושים שלנו בטכנולוגיות מתחלקים לקטגוריות הכלליות הבאות:

הכרחי מבחינה תפעולית: זה כולל טכנולוגיות המאפשרות לך גישה לשירותים שלנו הנדרשים לזיהוי התנהגות לא סדירה, מניעת פעילות מרמה ושיפור האבטחה או המאפשרות לך להשתמש בפונקציות שלנו;

ביצועים קשורים: אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות כדי להעריך את ביצועי השירותים שלנו, כולל כחלק משיטות הניתוח שלנו כדי לעזור לנו להבין כיצד המבקרים שלנו משתמשים בשירותים;

קשורות לפונקציונליות: אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות המאפשרות לנו להציע לך פונקציונליות משופרת בעת גישה או שימוש בשירותים שלנו. זה עשוי לכלול זיהוי בעת כניסה לשירותים שלנו ולעקוב אחר העדפותיך שצוינו או דפים קודמים שנצפו;

קשורים לפרסום או למיקוד: אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות צד ראשון או צד שלישי כדי לפתח ולהעביר תוכן, כולל מודעות הרלוונטיות לתחומי העניין שלך, בשירותים שלנו או באתרי צד שלישי.

שימושים אחרים: W עשויה להשתמש במידע אישי כדי להשיג אינטרסים לגיטימיים, כגון שיווק ישיר, מחקר (כולל מחקר שיווקי), אבטחת רשת ומידע ומניעת הונאה. בנוסף, W עשויה להשתמש במידע אישי למטרות אחרות אשר נחשפות לך בבירור בעת מסירת המידע האישי או בהסכמתך.

כיצד אנו חושפים את המידע שלך

אנו משתמשים בנותני שירותים. אנו עשויים לחלוק כל מידע אישי שאנו אוספים אודותיך עם ספקי השירות של צד שלישי שלנו. סוגי נותני השירותים להם אנו מפקידים מידע אישי כוללים נותני שירותים עבור: (i) אספקת השירותים; (ii) מתן מידע, מוצרים ושירותים אחרים שביקשת; (ג) שיווק ופרסום; (iv) עיבוד תשלומים; (v) פעילויות שירות לקוחות; (vi) אספקת שירותי IT ושירותים נלווים.

שותפים

אנו עשויים לחלוק מידע אישי עם חברות /ואו גופים אחרים מטעמנו.

לקוחות

אם השימוש שלך בשירותים שלנו מבוסס על חוזה שיש לנו עם הלקוח שלנו (למשל, המעסיק שלך, בעל הבית שעבורו אנו מנהלים שטח פיזי, או קונה אירוע שמשתמש בכינוס לאירוח אירוע), אנו עשויים לחלוק מידע על השימוש שלך בשירותים שלנו עם הלקוחות הרלוונטיים. לדוגמא, אם אתה משתמש במקומות העבודה שלנו במסגרת חוזה שיש לנו עם המעסיק שלך או עם ארגון שאתה מזוהה איתו, אנו עשויים לספק מידע אודות השימוש שלך למעסיק שלך ו/או לארגון שאליו אתה קשור. באופן דומה, W מספקת את שירותי האירועים שלה כדי שתוכלו לקיים אינטראקציה עם רוכשי האירועים. אם אתה משתתף באירוע וירטואלי או באירוע באחד מהמרחבים הפיזיים שלנו, אנו עשויים לספק את פרטי הקשר שלך ומידע אודות נוכחותך (כולל ניתוח אודות הפעילויות שלך במקרה של אירועים וירטואליים) ללקוח שלנו שארגן את האירוע.

לאחר שהמידע האישי שלך ישותף עם הלקוח שלנו, הוא יהיה כפוף גם למדיניות הפרטיות של הלקוח שלנו אולם הינך מסכים מראש לכך שאיננו שולטים ואיננו אחראים על עיבוד הלקוח שלנו של המידע האישי שלך.

שותפים עסקיים 

אנו עשויים לספק מידע אישי לשותפים עסקיים בכדי לספק לך מוצר או שירות שביקשת. אנו עשויים גם לספק מידע אישי רלוונטי לשותפים עסקיים שאיתם אנו מציעים מוצרים או שירותים במשותף.

ניהול אבטחה ובניין 

במקרים מסוימים, אנו נדרשים לשתף את המידע האישי שלך עם הנהלת הבניין ו/או האבטחה בנכס W כדי לאפשר את הגישה שלך לבניין.

פרסום מבוסס עניין או התאמה אישית

באמצעות השירותים שלנו, W עשויה לאפשר לשותפי פרסום של צד שלישי להגדיר טכנולוגיות וכלי מעקב אחרים כדי לאסוף מידע בנוגע לפעילויות שלך ולמכשיר שלך (למשל, כתובת ה- IP שלך, מזהים ניידים, עמודים שביקרת בהם, מיקום, שעה ביום וכו'). שותפי פרסום אלה עשויים להשתמש במידע זה (ובמידע דומה שנאסף משירותים אחרים) לצורך מסירת פרסומות בהתאמה אישית אליך כאשר אתה מבקר בשירותי צד ג 'ברשתות שלהם. מנהג זה מכונה בדרך כלל "פרסום מבוסס-עניין" או "פרסום בהתאמה אישית". אם אתה מעדיף לא לשתף את המידע האישי שלך עם שותפי פרסום של צד שלישי, תוכל לבצע את ההוראות שלהלן.

גילויים להגנה עלינו או על אחרים. אנו עשויים לגשת, לשמר ולחשוף את המידע האישי שלך אם אנו סבורים כי פעולה זו נדרשת או מתאימה: (i) להיענות לבקשות אכיפת החוק או לביטחון לאומי ולהליך משפטי, כגון צו בית משפט או זימון; (ii) להגן על זכויותיך, רכושנו ובטיחותך שלך או של אחרים; (ג) לגבות סכומים המגיעים לנו; (iv) כאשר אנו סבורים כי גילוי הכרחי או מתאים למניעת הפסד כספי או בקשר לחקירה או העמדה לדין בגין פעילות חשודה או בלתי חוקית בפועל; או (v) אם אנו, בתום לב, סבורים כי גילוי הכרחי או רצוי אחרת.

העברות מיזוג, מכירה או העברת נכסים אחרים

אם אנו מעורבים במיזוג, רכישה, בדיקת נאותות מימון, ארגון מחדש, פשיטת רגל, כינוס נכסים, רכישה או מכירה של נכסים, או מעבר שירות לספק אחר, אזי המידע שלך יכול להימכר או להיות מועבר במסגרת עסקה כזו כמותר, על פי חוק ו/או חוזה.

העברות נתונים בינלאומיות

כל המידע שעובד על ידינו עשוי להיות מועבר, מעובד ומאוחסן בכל מקום בעולם, כולל אך לא רק, ישראל ומדינות אחרות.

הבחירות שלך

כללי: הינך יכול לבטל הסכמה לשימושים מסוימים במידע האישי שלך.

תקשורת דוא"ל: אם תקבל מאיתנו דוא"ל לא רצוי, תוכל להשתמש בקישור ביטול המנוי שנמצא בתחתית הדוא"ל כדי לבטל את הסכמתך לקבל דוא"ל עתידי. שים לב שתמשיך לקבל הודעות דוא"ל הקשורות לעסקה לגבי מוצרים או שירותים שביקשת. אנו עשויים גם לשלוח לך תקשורת מסוימת שאינה פרסומית בנוגע לנו ולשירותים שלנו, ולא תוכל לבטל את הסכמתך לתקשורת זו (למשל, תקשורת בנוגע לשירותים או עדכונים להודעת פרטיות זו).

מכשירים ניידים: אנו עשויים לשלוח לך הודעות דחיפה דרך האפליקציה. אתה יכול לבטל הסכמה לקבלת סוגים אלה של תקשורת על ידי שינוי ההגדרות במכשיר הנייד שלך. בהסכמתך, אנו עשויים גם לאסוף מידע מבוסס מיקום בעת השימוש באפליקציה. תוכל לבטל את הסכמתך לאוסף זה על ידי שינוי ההגדרות במכשיר הנייד שלך.

כדי לבטל את הסכמתך לאוסף איתורי המשואות שלנו באמצעות האפליקציה, השבת את יכולות ה- Bluetooth של המכשיר הנייד שלך ו/או השבת שירותי מיקום עבור האפליקציה.

טכנולוגיות ופרסום מותאם אישית: אם ברצונך לבטל את הסכמתך לטכנולוגיות שאנו משתמשים בשירותים, תוכל לעשות זאת על ידי חסימה, השבתה או מחיקה ככל שהדפדפן או ההתקן שלך מאפשרים זאת. לידיעתך, יכול וביטול הסכמה המבוסס על קובצי cookie אינו יעיל ביישומים ניידים. עם זאת, תוכל לבטל את הסכמתך לפרסומות בהתאמה אישית ביישומים ניידים מסוימים על ידי ביצוע ההוראות עבור Android ו- iOS.

תעשיית הפרסום המקוון מספקת גם אתרים מהם תוכל לבטל את הסכמתך לקבל מודעות ממוקדות ממפרסמים המשתתפים בתוכניות לוויסות עצמי. תוכל לגשת אליהם, וגם ללמוד עוד על פרסום ממוקד ובחירת הצרכן ופרטיות, באתר www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp, http://www.youronlinechoices.eu/ וב- www.aboutads.info/choices/ .

שים לב שעליך לבטל הסכמה נפרדת בכל דפדפן ובכל מכשיר.

"אל תעקוב" אל תעקוב ("DNT") היא העדפת פרטיות שמשתמשים יכולים להגדיר בדפדפני אינטרנט מסוימים. שים לב שאיננו מגיבים או מכבדים אותות DNT או מנגנונים דומים המועברים על ידי דפדפני האינטרנט.

זכויות אינדיבידואליות במידע אישי

בהתאם לחוק החל, ייתכן שתהיה לך הזכות: (i) לבקש אישור האם אנו מעבדים את המידע האישי שלך; (ii) להשיג גישה או העתק למידע האישי שלך; (iii) לקבל עותק אלקטרוני של מידע אישי שמסרת לנו, או לבקש מאיתנו לשלוח מידע זה לחברה אחרת ("הזכות לניידות נתונים"); (iv) להגביל או להתנגד לשימושים שלנו במידע האישי שלך; (v) לבקש תיקון או תיקון של מידע אישי לא מדויק, לא נכון, שלם או מעובד שלא כראוי; (vi) למשוך את הסכמתך; (vii) לבקש מחיקה של מידע אישי המוחזק אודותיך על ידי W, בכפוף לחריגים מסוימים הקבועים בחוק. אם ברצונך לממש זכויות אלה, אנא פנה אלינו כמפורט להלן.

אנו נעבוד בקשות כאלה בהתאם לחוקים הרלוונטיים. כדי להגן על פרטיותך, W תנקוט בצעדים לאימות זהותך לפני שתמלא את בקשתך.

שמירת נתונים

אנו שומרים את המידע האישי שאנו מקבלים כמתואר בהודעת פרטיות זו כל עוד אתה משתמש בשירותים שלנו או במידת הצורך להגשמת המטרה(ות) שלשמה נאסף, לספק את השירותים שלנו, לפתור סכסוכים, לבסס הגנות משפטיות, לערוך ביקורת, הגשמת מטרות עסקיות לגיטימיות, אכיפת ההסכמים שלנו ועל מנת לעמוד בחוקים הרלוונטיים.

אבטחת המידע שלך

אנו נוקטים בצעדים בכדי להבטיח שהמידע שלך מטופל בצורה מאובטחת ובהתאם להודעת פרטיות זו. למרבה הצער, לא ניתן להבטיח שהאינטרנט יהיה מאובטח ב -100%, ואנחנו לא יכולים להבטיח או להתחייב לאבטחת כל מידע שתספק לנו. במידה המלאה המותרת על פי החוק החל, איננו מקבלים אחריות בגין שימוש או גילוי לא מכוונים.

על ידי שימוש בשירותים או מסירת מידע אישי אלינו, אתה מסכים כי אנו עשויים לתקשר איתך אלקטרונית בנוגע לאבטחה, פרטיות ונושאים ניהוליים הקשורים לשימושך בשירותים. אם נודע לנו על הפרה של מערכת אבטחה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך באופן אלקטרוני על ידי שליחת הודעה דרך השירותים או על ידי שליחת דואר אלקטרוני אליך.

אתרים / אפליקציות של צד שלישי

השירותים עשויים להכיל קישורים לאתרים/יישומים אחרים, ואתרים/יישומים אחרים העשויים להפנות או לקשר לשירותים שלנו. שירותי צד שלישי אלה אינם בשליטתנו. אנו ממליצים למשתמשים שלנו לקרוא את מדיניות הפרטיות של כל אתר ואפליקציה איתם הם מתקשרים. איננו תומכים או מאשרים, ואיננו אחראים לשיטות הפרטיות או לתוכן של אתרים או יישומים אחרים כאלה. הביקור באתרים או ביישומים אחרים אלה הוא על אחריותך בלבד.

מידע על ילדים

השירותים אינם מופנים לילדים מתחת לגיל 13 (או גיל אחר כנדרש בחוק המקומי), ואנחנו לא אוספים מידע אישי המצוי בידי ילדים. אם נודע לך שילדך סיפק לנו מידע אישי ללא הסכמתך, תוכל לפנות אלינו כמפורט להלן. אם נתוודע לכך שאספנו מידע אישי של ילד כלשהו בניגוד לחוקים הרלוונטיים, אנו ננקוט מיד בצעדים למחיקת מידע כזה.

סוכן מורשה 

רק אתה, או מישהו המוסמך כדין לפעול בשמך, רשאי להגיש בקשה צרכנית ניתנת לאימות הקשורה למידע האישי שלך. כדי לייעד סוכן מורשה, אנא פנה אלינו כמפורט להלן.

שינויים בהודעת הפרטיות שלנו

אנו עשויים לשנות את הודעת הפרטיות הזו מעת לעת על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אם יש שינויים מהותיים בהודעת פרטיות זו, אנו נודיע לך כנדרש בחוק החל. אתה מבין ומסכים כי תחשב כאילו קיבלת את הודעת הפרטיות המעודכנת אם תמשיך להשתמש בשירותים לאחר שהודעת הפרטיות החדשה תיכנס לתוקף.

צור קשר

אם יש לך שאלות לגבי נוהלי הפרטיות שלנו או הודעת פרטיות זו, אנא צור איתנו קשר 

דילוג לתוכן