חדרי ישיבות ומרכז אירועים וכנסים

ארח את הפגישה והאירוע הבא שלך איתנו ותהנה מחדרי ישיבות מדהימים, לאונג' עסקים, מרכז כנסים, שירותי קונייסרג' מלאים ושירותי קייטרינג In House.

אינטרנט סופר מהיר

מטבח מאובזר

מערכת וידאו קונפרנס

צוות תמיכה במקום

אינטרנט סופר מהיר

מטבח מאובזר

מערכת וידאו קונפרנס

צוות תמיכה במקום

מסכי HD

חניה

מסכי HD

חניה

Super APP

כיבוד

Super APP

כיבוד

לפגישה ראשונה חינם השאירו פרטים

WILLIAM

10 מושבים

מיועד לעורר השראה, זהו חדר הישיבות האולטמטיבי ליצירת אווירה נינוחה עבור הלקוחות שלכם, להכניס אנרגיה, לקיים מצגות, פגישות עבודה ולאפשר אווירה רגועה ונעימה לכל הנוכחוים.

WALTER

18 מושבים

אתה לא יכול לטעות כאשר אתה בוחר את חדר WALTER לפגישה העסקית החשובה ביותר שלך. כל סנטימטר בחדר הישיבות נועד כדי להעניק לך ביטחון, להעצים את הכוח שלך ולספק לך תחושת הצלחה.

WILMER

4-6 מושבים

סלון הישיבות WILMER יאפשר לכם ולכל הנוכחים למצוא את כל הרגשות הנעימים שקיימים בתוככם, לשמוע, להקשיב ולקיים דיונים שיובילו לתוצאה הטובה ביותר עבור כולם.

WYN Lounge

30-40 אנשים
צבעי פסטל, צמחיה ירוקה ושופעת, אור שמש טבעי וזרימה מושלמת של אורות וצבעים יעניקו לך תחושה שהוועידה שלך מתקיימת בחוגים הנכונים של לונדון. WYN לאונג' ב-W הוא המקום המתאים למפגשי נטוורקינג בלתי שגרתיים ובלתי פורמליים.

The WALTON Auditorium

120-165 מושבים
טכנולוגי. אקוסטי. מעוצב ומקצועי הכירו את חלל האירועים העסקי החדש שלכם. אודיטוריום וולטון הוא המרחב המושלם לכנסי משקיעים, שיעורים נרחבים, קורסים, ימי הדגמה, אירועי השקת מוצר או כל הזדמנות אחרת שתצטרכו לקחת בשתי ידיים, ושאינכם יכולים לפספס.

התחל לעבוד עוד היום

חדרי הישיבות של

מתחם העסקים החדש של ראשון לציון, נפתחים לקהל העסקי ומזמינים אתכם לקבל שעתיים חינם ללא התחייבות לרגל ההשקה!

דילוג לתוכן